HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Hira mobilya özgün tasarımları, gösterişli ve modern çizgileriyle müşterilerine daima en doğru hizmeti sunabilmek adına 2009 yılında azimli bir işadamı olan “Fatih Yardım ve Bülent Aktunç tarafından kurulmuştur. Şirketimizin kuruluşundan önce 7-8 yıl boyunca Ar-ge çalışmaları büyük bir titizlikle gerçekleştirilmiş, yurt içinde ve yurt dışında mobilya ve dekorasyonla ilgili marka ve kalitesi ön planda olan sektöre yön veren fuarlara katılım sağlanarak gerekli analizler yapılmıştır.

Hira mobilya olarak daha çok proje bazlı çalışmayı tercih etmekteyiz. Müşterilerimize iç mimariden, dekorasyona, hareketli grupların tasarımlarından, mutfak ve banyo mobilyalarına kadar evlerinin içerisinde ihtiyaç duyabilecekleri her türlü hizmeti imalatından kurulum aşamasına varana kadar yüksek kalite ile sunuyoruz.

"Kişiye özel tasarımlarımızı, hizmet kültürü ile bütünleştirerek, kalite ve ekonomik fiyatlarla müşterisine sunan hira Mobilya®️, tasarladığı koleksiyonlar ile bölgemizdeki öncü markalar arasında yerini almıştır."

Kaliteden ödün vermeden, modern teknolojiler kullanarak projelerini geliştiren Hira Mobilya®️, boya kökenli oluşu nedeniyle kumaş ve desenlerle ilgili deneyimlerini zengin kombinasyonlar ile buluşturarak kısa sürede farkını ortaya koymuştur.

Firmamız, kumaş ve desenlerdeki kültür mozaiğinin mobilyalarla birleştirildiği uyumlu, ihtişamlı ve derin oymalar kullanarak çeşitli koleksiyonlar hazırlamaktadır. Başarılı sayısız projeye imza atan Hira Mobilya®️ yurt içinde merkez Mersin olmak üzere; Ankara, Konya.Adana ve Gaziantep de yurt içi şatış noktaları hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir.

Özgün ve gösterişli ürünlerin yer aldığı koleksiyonlarımızda, yaptığımız her yeni işin bir önceki işimizden daha üstün, özgün ve kaliteli olabilmesi için kendimizi sürekli olarak yenilemekte ve başarı çıtamızı yükseltmekteyiz. Ürünlerimizde daha çok kültürümüze özgü motif, desen ve renkler kullanarak müşterilerimizi hayallerindeki tasarımlarla buluşturuyoruz.